Pon. - Sob.: 12:00 - 00:00 / Niedz.: 12:00 - 23:00

Aktualności & Wydarzenia

Szanowni Państwo,

Z uwagi na Państwa zdrowie zdecydowaliśmy się na TYMCZASOWE zamknięcie Restauracji Pod Wawelem. Ze względu na sytuację i jej dynamiczny charakter, zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz strony www i pojawiających się tam informacji.

Pozdrawiamy,
Zespół Pod Wawelem

Szanowni Państwo.

W trosce o Państwa zdrowie zdecydowaliśmy się na tymczasowe zamknięcie Restauracji. Nie zawiesiliśmy jednak naszej działalności i wciąż mogą Państwo ZAMAWIAĆ swoje ulubione dania NA WYNOS (tel.: +48 12 421 23 36) ZDECYDOWANIE zachęcamy do odbioru OSOBISTEGO, który pozwoli zachować najwyższą jakość i HIGIENĘ. Ponadto zamówienia można składać przez UberEats.

Pozdrawiamy i zapraszamy!

 

Dear Valued Customers,

In an effort to ensure your health and safety, we have decided to temporarily close the restaurant. However, we have not suspended our business, and you can still ORDER your favorite take-away dishes by phone (+48 12 421 23 36). We DEFINITELY encourage you to pickup your orders PERSONALLY, allowing us to maintain the highest quality and standard of HYGIENE.

You are also more than welcome to place orders via UberEats.

Thank you for understanding, we hope to see you soon!

Jeśli marzą Państwo o pysznym, ciepłym obiedzie zjedzonym w domowym zaciszu – serdecznie zapraszamy do składania zamówień online przez Uber Eats http://bit.ly/UberPodWawelem.

Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne z możliwością odbioru w restauracji +48 12 421 23 36.

Jedzenie przygotowane i zapakowane ze szczególną dbałością o zachowanie najwyższych standardów higieny, dostarczymy prosto pod drzwi lub przygotujemy do odbioru osobistego.

Nakarmimy wszystkich, zarówno tych z Państwa, którzy chcą zjeść z nami w restauracji, jak i każdego, kto woli pozostać w domu!

Najlepsze sznycle to te, które wystają zza talerz!

A tak się składa, że dokładnie takie mamy.

uber eats

Rekomendacja HolidayCheck.pl
HolidayCheck.pl
Miło nam poinformować Państwa, że restauracja Pod Wawelem dzięki głosom naszych Gości otrzymała rekomendację HolidayCheck.pl.

holidaycheck-polecony

gwarancja statysfakcji 230px

kotylion 230px

jarczynski 230px pl

pilsner urquell 230

kropla delice 255px

Szukasz pracy?

Sprawdź czy jesteś osobą, na którą czekamy!

Napisz do nas!

Lokalizacja

Restauracja "Pod Wawelem"
Kompania Kuflowa,

ul. Św. Gertrudy 26-29,

31-048 Kraków

Godziny otwarcia

Pon. - Sob.: 12:00 - 00:00

Niedz.: 12:00 - 23:00

Kontakt